Mums patīk atsauksmes

Labu attiecību pamatā ir laba komunikācija, tāpēc mēs ar lielu rūpību un prieku saņemam klientu un domubiedru atsauksmes... Gaidīsim ziņu! :)Liepu medus, mmmmmm, visgardākais no pēdējā laikā ēstajiem, atgādināja bērnību laukos. Tik svaigs un gards! Paldies!
- Ieva
Pasūtījumu saņēmu 26 stundu laikā. Perfekts darbiņš! Paldies! Prieks, ka jums ikviens klients ir vērtība.
- Dace
Liels paldies! Brīnišķīga, ātri piegādāta bišu maize, un vēl klāt lieliska dāvana! Lai visiem labums!
- Tamāra
Liels paldies. Ļoti ātri izpildīts pasūtījums. Kvalitāte ir augstākajā līmenī. Noteikti iegādāšos vēl citus produktus. 
- Jakovs
Mīļš paldies par pasūtījumu. Paciņa piegādāta ļoti ātri. Man bija daudz stikla burciņu, un viss bija ļoti rūpīgi un kārtīgi iepakots, lai nekas netiktu saplēsts. Medus produkti - cepuri nost! Atsevišķi komplimenti griķu medum un avenes medū... 

- Jūlija

Paldies jums par dāvaniņu! Varen garda! Šādi mazie pārsteigumi dod mums iespēju vairāk iepazīt jūsu un bitīšu kopdarba labumus! 😊 Un izvēlēties, ko nobaudīt nākamajā pasūtījumā. Lai jums veicas darbiņos! 

- Sanita

Paldies, saņēmu sūtījumu. Dienas prieks.🌞 Izskatās ļoti labi. Un Propoliss medū brīnišķīgi garšo un izskatās. Ieteikšu draugiem!
- Agnese
Paldies par ātro piegādi un rūpīgo iepakojumu! Jūsu mājas lapa un preces vizuālais noformējums ir ļoti veiksmīgs un es noteikti iepirkšos pie Jums vēl. :)
- Agnese Akerfelde
Ideāli paciņa saņemta, un vēl ar pārsteigumu!!!

- Gatis

Labdien! Šodien saņēmu sūtījumu. Liels paldies! Patīkama komunikācija, brīnišķīgs produkts. Noteikti iegādāšos ne pēdējo reizi. Paldies Jums!
- Larisa
Ļoti ātra piegāde, rūpīgi iesaiņots, patīkama komunikācija. Noteikti iesaku🙂
- Monta
Es tikko atvēru Meža medus burciņu un varu apgalvot, ka ko gardāku neesmu ēdusi! Paldies!
- Gerda
Izsaku pateicību par izcilu produktu, kas ir ne tikai izcils pēc garšas, bet arī izcili noformēts, sūtīšanai izcili rūpīgi iesaiņots un veselīgs. Saņēmu Liepu medu, bišu maizi, Ogas medū un ingveru ar kanēli medū, kā arī dāvanu komplektu "Spēks medū". Apbrīnoju jūsu izdomu.
- Guna
Liels paldies par ātro piegādi! Ļoti garšīgi produkti un arī rūpīgi iepakoti. Iesaku pamēģināt pat tiem, kuriem negaršo medus. Lai jums stipra veselība!

- Aija

Laipni pārdevēji, augstas kvalitātes bišu produkti.

- Jānis

Получила сегодня посылку. Какое у вас вкусное, настоящее льняное масло! Уже несколько лет ищу такое. Нашла у вас. Порадовали и свечи в форме яйца. Очень красивые! На Пасху подарю сыну и невестке. Спасибо огромное, что вы есть! Успехов в бизнесе и счастья, взаимопонимания в семье!

- Olga

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.