Laipni lūgti "Baļļās"!

- Ieva un Helmuts Bergholdi

Uzzini pirmais par jaunumiem, akcijām un konkursiem - seko mums: 

FacebookInstagram 

Iedvesmu smeļam no savas zemes - no DABAS

Mūsu pārliecība - latvietis IR saimnieks - čakls, radošs, ar raksturu, neatlaidīgs un vienmēr augošs! Tā arī mēs, šīs vērtības godājot, katru rītu ceļamies - ejam darbos, lai koptu savu sētu un sarūpētu to, kas gan cilvēkam, gan dabai labs un nepieciešams. Attīstāmies, mācāmies un augam, lai nodotu savus produktus un zināšanas aizvien tālāk un tālāk. Dienas beigās pateicībā baudām un priecājamies par visu, kas dots, padarīts un vēl tikai priekšā.

Baļļa pilna ar MEDU

Kāpēc lauku sēta tika nosaukta tieši par "Baļļām" nezināja stāstīt ne īpašnieces Ievas tētis, ne vecmāmiņa. Zināja tik teikt, ka zemi piešķīris Kazdangas barons Manteifelis. 

1993. gadā uz "Baļļām" tika atvesti pirmie bišu stropi un ar katru dienu mīlestība un apbrīns pret šiem inteliģentajiem kukaiņiem ir audzis tāpat kā to skaits.

Sākot tikai ar entuziasmu un vēlmi saimniekot, 28 gadu laikā tika izkopts arods - bišu saimju skaits izaudzis līdz 300 stropiem, uzceltas saimniecības telpas, atvērts pašiem savs medus veikals, izveidots interneta veikals, paplašināts preču sortiments, izveidota galdniecība koka inventāra ražošanai un nodrošināta iespēja iegādāties mūsu produktus ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā.

 

Par "Baļļām", medu un dabisku dzīvi lasi blogā 

Blogs

Par bišu produktiem nekā labāka nav

Medus un viss, ko bites rada, ir unikāli dabas superprodukti, kurus katram vajadzētu iekļaut savā uzturā un ikdienā. Tūkstošiem gadu senā pagātnē cilvēks atklāja, ka daba to lutina un dziedē ar saldu medu, smaržīgu vasku un propolisu, kā arī dod enerģiju ar bišu maizi. Vēlāk cilvēks iemācījās izmērīt, cik veselīgi ir šie produkti, pat tik tālu, ka var nosaukt katru vitamīnu medus lāsītē un secinājums ir viennozīmīgs - nekā labāka par bišu produktiem nav! 

Baļļu medus ir mūsu rokām ievākts, apstrādāts, fasēts un tirgots! Ar uzmanību, cieņu pret dabu un nerimstošu vēlmi nodrošināt augstāko kvalitāti, mēs piedāvājam vidēji 7 dažādas monoflorā medus šķirnes, ziedputekšņus, bišu maizi, propolisu un unikālus - veselības pilnus medus kārumus, kas neatstās vienaldzīgu... 

Izbaudi un stiprini savu ikdienu ar veselīgiem kārumiem - dabas radītus, "Baļļās" izlolotus!

PASŪTĪT BIŠU PRODUKTUSDot DABAI pretī

Mēs uzskatām, ka cilvēks, gudrs un attīstīts, ir tāda pati dabas sastāvdaļa, kā gudrā un spējīgā bite. Kopā mēs veidojam vienu lielu dabu. Tāpat kā esam atbildīgi par to, ko liekam savos organismos ar pārtiku, tā arī mums ir jāuzņemas atbildība par to, ko atstājam aiz sevis. Zinātniski pierādīts, ka mūsu ķermeņi fiziski ilgtermiņā darbojas vislabāk, kad uzņemam vielas un vitamīnus, kas nākuši no augiem. Tāpat arī mentāli - cilvēku laimīgu dara nevis ņemšana, bet tieši došana. Bišu audzēšana un kopšana ir brīnišķīgs veids, kā dot dabai atpakaļ, jo, kopjot vienu bišu stropu, apčubināti tiek ziedi un augi 3 km rādiusā. Patiesi lepojamies, ka varam iet dravā paši, kā arī dalīties zināšanās un inventārā ar domu biedriem! 

Visu dravošanai nepieciešamo atradīsi mūsu medus e-veikalā

PASŪTĪT BIŠKOPĪBAS INVENTĀRU

Pirkumu grozs